Op zoek naar een plaatsje in de agenda? Er komt regelmatig een plek vrij door bijv. een ziekte, annulatie, etc. Hou de agenda dus dagelijks in de gaten!

Artikel over menstruatie in magazine NVO

In de mei-editie van De osteopaat, het magazine van de Nederlandse Vereniging van Osteopaten, mocht Colette in een interview met Lisa Zuiderma het thema van taboe rond menstruatie aankaarten.

Met toestemming van NVO kan je het artikel digitaal downloaden op onze website.

Share this article

More articles

Endometriosis

Colette in de podcast Het Cyclus Kompas

Na de podcast Geen kleine man mocht Colette recent ook haar klinische ervaring delen in de podcastreeks Het Cyclus Kompas. In aflevering 5 staat pijn centraal en ging Colette dieper

Pers

Colette in vakpublicatie About Osteopathy

Colette publiceerde onlangs in About Osteopathy, het vakblad van osteopathie.be, een artikel over endometriose in de rubriek ExpertsTalk. Het artikel belicht endometriose vanuit verschillende invalshoeken. Download en lees het artikel hieronder.

Scroll to Top