Op zoek naar een plaatsje in de agenda? Er komt regelmatig een plek vrij door bijv. een ziekte, annulatie, etc. Hou de agenda dus dagelijks in de gaten!

Congres Hasselt: “Maak het onzichtbare zichtbaar”

Tijdens het congres “Maak het onzichtbare zichtbaar” in Hasselt lag de focus op endometriose, adenomyose en complementaire behandelopties. Het was een namiddag die zowel medische inzichten als persoonlijke getuigenissen samenbracht.

Op het programma stond een diverse groep zorgverleners: vroedvrouwen, gynaecologen, seksuologen, huisartsen, kinesisten, osteopaten en studenten. Die mix toont hoe belangrijk samenwerking is bij aandoeningen die vaak onder de radar blijven. Zoals endo.

De bijdragen van Prof. Dr. Jasper Verguts, Dr. Bart Demyttenaere en Behind Endo Stories boden een brede kijk op diagnose, beleid en de impact op het dagelijks leven. Colette lichtte toe hoe osteopathie functionele klachten kan verlichten en zo de levenskwaliteit  van endopatiënten ondersteunt.

Deze studiedagen maken het verschil door kennis te bundelen én door patiënten een stem te geven.

Deel dit bericht

Meer berichten

Lezing

Lezing over endo voor artsen op JP Academy

Op 26 november 2016 mocht Colette spreken op de JP Academy, georganiseerd door het Jan Palfijn ziekenhuis in Gent, voor 475 ingeschreven deelnemers. Het ging  hoofdzakelijk om huisartsen en artsen-specialisten.

Scroll naar boven